Головна » 2017 » Листопад » 15 » Міжнародна науково-практична конференція «Інформація та культура в забезпеченні сталого розвитку людства»
16:06
Міжнародна науково-практична конференція «Інформація та культура в забезпеченні сталого розвитку людства»

15 листопада у Маріупольському державному університеті пройшла щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Інформація та культура в забезпеченні сталого розвитку людства». Організатором заходу виступила кафедра культурології та інформаційної діяльності МДУ, яка здійснює підготовку фахівців за спеціальностями «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Культірологія та інформаційна діяльність», «Культурологія». Цього року конференція відбулась у новому форматі, поєднавши традиційне й інтернет-спілкування. 

На відкритті конференції учасників привітали перший проректор МДУ, професор Олена Булатова і декан історичного факультету, професор Вікторія Лисак. Вони зауважили важливість проведення форуму для впровадження стандартів сталого розвитку суспільства у регіоні та в Україні.

У науково-практичній конференції взяли участь понад 100 авторитетних учених, викладачів та студентів вищих навчальних закладів, співробітників науково-дослідних центрів, працівників державних структур та освітніх закладів Києва, Маріуполя, Харкова, Чернівців, Вінниці та інших міст України. Великий інтерес до обговорюваних проблем виявили освітяни, вчені та громадські активісти з Великобританії, Нідерландів, Польщі, Казахстану.  

На пленарному засіданні з доповідями виступили координатор проектів для людей з вадами зору в Україні Fundacja Ari Aria (Польща) Малгожата Зубер, тренер із бізнес-комунікацій (Нідерланди) Антуан Копен, завідувач кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ, доцент Галина Батичко, доцент кафедри культурології та інформаційної діяльності Степан Янковський.

У рамках конференції відбулося засідання шести наукових секцій, на яких було представлено понад 90 доповідей. Учасники форуму обговорили актуальні питання, пов'язані з культурою сталого розвитку, гендерними відмінностями сучасного суспільства, сталим розвитком культури управління,  інституційним потенціалом сталого розвитку бібліотек в Україні, розглянули креативні практики і сталий розвиток культурно-мистецького та медійного середовища, моделі відкритості та взаємовплив. 

За результатами роботи конференції буде видано збірник матеріалів, до якого увійдуть тези доповідей учасників. Автори найбільш цікавих доповідей були відзначені дипломами оргкомітету. 

Читайте також: У МДУ пройшов тренінг на тему: «Індивідуальні сценарії Євроінтеграції»

Переглядів: 488 | Додав: Прес-центр