Головна » 2020 » Травень » 29 » Молодь про тревел-тренди: на базі МДУ пройшов другий туристичний зліт
14:30
Молодь про тревел-тренди: на базі МДУ пройшов другий туристичний зліт


28 травня з ініціативи кафедри менеджменту Маріупольського державного університету відбувся другий туристичний зліт студентів у форматі онлайн-конференції.

Захід має на меті створення вільного простору для обміну думками між науковцями і практиками та умов для розвитку і підтримки студентських ініціатив.


У заході взяли участь викладачі кафедри менеджменту, студенти спеціальності «Туризм», випускники МДУ ком’юніті-менеджер Центру розвитку стартапів 1991 Mariupol Юрій Давиденко, менеджер проєктів Центру розвитку та підтримки малого та середнього бізнесу Аліна Козицька і провідний фахівець – начальник відділу розвитку туризму Комунального комерційного підприємства Маріупольської міської ради «m.EHUB» Вікторія Давва.


Програма заходу складалася з двох етапів – воркшопу «Туризм: акценти 2020 року» і творчого конкурсу інноваційних проєктів «Місто: розвиток через туризм». На початку туристичного зльоту про сучасні реалії та тренди туризму розповіла в.о. завідувача кафедри менеджменту МДУ, професор Анжеліка Балабаниць.


Юрій Давиденко поділився зі студентами досвідом просування успішних українських стартапів із підтримки туризму. Аліна Козицька звернула увагу на туристичну привабливість Маріуполя для молоді та розповіла про основні напрямки розвитку туристичної діяльності, до якої можна залучати і студентів спеціальності «Туризм». У свою чергу, Вікторія Давва ознайомила присутніх з ініціативами культурно-туристичного центру «Вежа», а саме новими віртуальними екскурсіями Маріуполем і онлайн-подорожами світом.


У рамках творчого конкурсу студенти представили шість проєктів, спрямованих на розвиток туристичної індустрії у Маріуполі. Серед них відкриття кінотеатру під відкритим небом, створення зорбінг-центру, проведення студентських фестивалів та інше.


За підсумками конкурсу I місце здобула команда студентів 2 курсу з проєктом «MRPL Student fest», II місце посіли студенти 3 курсу з проєктом «Corn», проєкти команд 4 курсу «Арт-оформлення будинків спальних районів» та «Кінотеатр під відкритим небом» поділили III місце. Учасники отримали дипломи та грамоти.


Читайте також: Магістр МДУ Лілія Сердюк посіла призове місце у конкурсі дипломних робіт із маркетингу
 

Переглядів: 228 | Додав: Press2