Головна » 2018 » Листопад » 19 » У МДУ презентували освітні можливості для учнівської молоді з грецької громади
13:27
У МДУ презентували освітні можливості для учнівської молоді з грецької громади

16 листопада у Маріупольськогому державному університеті відбулася зустріч-презентація для майбутніх абітурієнтів «Освітні можливості для молоді з грецької громади в Україні: підготовка майбутніх професіоналів у сфері міжнародних відносин, захисту прав людини й розвитку багатокультурного суспільства».

Захід проводили відомі фахівці у галузі міжнародних відносин: радник Віце-прем’єр-міністра України, Співголова Київського центру публічної дипломатії Андрій Вітренко, координаторка програми «Міжнародні відносини» Національного університету «Києво-Могилянська академія», експерт Київського центру публічної дипломатії Оксана Забузова і кандидат історичних наук, Співголова Київського центру публічної дипломатії Дмитро Іщенко.


На початку зустрічі присутніх привітали Генеральний консул Грецької Республіки в Маріуполі Елені Георгопулу та ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов.


Під час спілкування з молоддю дипломати розповіли про взаємини держави і національних спільнот України. Крім того, учні отримали поради щодо обрання спеціальностей у глобалізованому світі, зважаючи на їх міжнародний вимір, дізналися про можливості здобуття вищої освіти за спеціальністю «Міжнародні відносини» в українських та закордонних університетах, а також про кар'єрні можливості.


Після зустрічі Костянтин Балабанов провів для гостей ознайомчу екскурсію університетом. Дипломати побачили наукові, освітні та культурні центри МДУ, відкриті за підтримки зарубіжних партнерів, і відзначили високий рівень міжнародної діяльності університету.


Читайте також: МДУ увійшов до програми прес-туру європейських журналістів Україною

Переглядів: 122 | Додав: Press