Головна » 2018 » Жовтень » 25 » Студенти і викладачі МДУ розповіли школярам про складові гібридної війни
16:50
Студенти і викладачі МДУ розповіли школярам про складові гібридної війни

25 жовтня на історичному факультеті Маріупольського державного університету пройшло засідання студентського наукового товариства «Контент». Учасники обговорили тему «Комунікативні виміри гібридної війни в контексті інформаційної безпеки особистості».

Захід організований кафедрою культурології та інформаційної діяльності за сприяння департаменту освіти Маріупольської міської ради, Маріупольського міського ліцея та НВК «школа-гімназія» №27.


В обговоренні взяли участь учні  8-10 класів Маріупольського міського ліцею та НВК «школа-гімназія» №27, які проявили високий рівень знань про проблеми інформаційної безпеки сучасного суспільства


Засідання відкрив керівник СНТ «Контент», доцент кафедри культурології та інформаційної діяльності В’ячеслав Кудлай, який підготував доповідь на тему «Психологічна і кібернетична війни як складові гібридної війни». Він розповів про наукові погляди на поняття гібридної війни, специфіку кібернетичної та психологічної війни, види інформаційної зброї, пропагандистські прийоми і методи у традиційних ЗМІ та феномен нових медіа у контексті гібридної війни.


Також із доповідями виступили студентки II курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Марія Мазалова та Анастасія Москаленко. Марія Мазалова розглянула теоретичні засади використання чорного піару і риторики у спілкуванні та практику застосування чорного піару й інших агресивних комунікативних технологій в умовах гібридної війни в Україні. Анастасія Москаленко зосередила увагу на особливостях розвитку соціальних мереж в інформаційному суспільстві та їх ролі у контексті формування суспільної думки.


По завершенні засідання студенти та учні закладів середньої освіти висловили намір продовжувати співпрацю й у подальшому організовувати дискусії у форматі спільних засідань.


Читайте також: Професор МДУ Світлана Безчотнікова відвідала Німеччину у складі делегації українських журналістів

Переглядів: 120 | Додав: Press