Головна » 2018 » Грудень » 5 » Multicultural Speaking Club: студенти й іноземні слухачі МДУ поговорили про хоббі та музику
16:37
Multicultural Speaking Club: студенти й іноземні слухачі МДУ поговорили про хоббі та музику

5 грудня у Маріупольському державному університеті пройшло друге засідання Мультикультурного розмовного клубу (Multicultural Speaking Club). Клуб створено з ініціативи доцента кафедри історичних дисциплін, керівника студентського наукового історико-археологічного товариства МДУ Світлани Арабаджи і старшого викладача Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами Марини Белли.

Цього разу студенти-історики та іноземні слухачі підготовчого відділення вдосконалювали мовні навички за обговоренням способів організації дозвілля. У дружній атмосфері учасники розповіли про свої хобі й улюблені розваги. Також іноземні громадяни дізналися про українські зимові забави.


Окрему увагу молодь приділила сучасному кінематографу та музиці. Слухач із Камеруну Санде Боріс познайомив студентів із сучасної африканською музикою, заспівавши пісню на діалекті.


Наступна зустріч у рамках Мультикультурного розмовного клубу запланована на 17 грудня і буде присвячена темі різдвяних та новорічних традицій.


Читайте також: Multicultural Speaking Club: студенти й іноземні слухачі МДУ вивчатимуть мову в процесі спілкування

Переглядів: 175 | Додав: Press