Головна » 2015 » Липень » 8 » Музейна практика у Львові: враження студентів
17:02
Музейна практика у Львові: враження студентів

З 18 по 24 червня студенти 2 курсу спеціальності «Історія», які продемонстрували високі результати у навчанні та науковій діяльності, проходили практику на базі Львівського історичного музею. Програма музейної практики передбачала  лекції, екскурсії містом та практичні заняття - знайомство з фондами, опис експонатів, формування експозицій музею.

Під час тижневого перебування у Львові практиканти відвідали Каплицю Боїмів і Храм Святих апостолів Петра і Павла, Латинський кафедральний собор Успіння Пречистої Діви Марії, Національний музей імені Андрея Шептицького, Музей етнографії та художнього промислу, Музей визвольної боротьби, Музей-Арсенал, Палац Потоцьких, Палац Бандінеллі та інші історичні місця.

Як відзначає керівник практики, старший викладач кафедри історичних дисциплін МДУ Світлана Арабаджи, літня музейна практика сприяє підвищенню рівня підготовки майбутніх фахівців-істориків. Подібний досвід відіграє важливу роль у формуванні у студентів навичок роботи з музейними фондами, виховує почуття відповідальності за стан національної історико-культурної спадщини.

Максим Гарматюк, студент спеціальності «Історія»: «Львів дуже красиве і доглянуте місто з великою кількістю відреставрованих пам'яток архітектури, які надають йому надзвичайний шарм. Приємно, що місто піклується про своє минуле. Тут збереглися вірменська і єврейська вулиці, де є будівлі цих діаспор, які вплинули на культуру міста. Відмітна особливість Львова - це здатність його жителів, представників різних національностей, релігій і культур, жити в мирі і спокої, вкладаючи свої сили в розвиток, а не в чвари».

Надія Клепиніна, студентка спеціальності «Історія»: «Наша поїздка до Львова на практику стала прекрасним початком літа. Після відвідування численних музеїв можна з упевненістю сказати, що Львів - це культурна столиця України. Архітектура міста досить різноманітна і поєднує багато різних стилів. Нам розповідали багато легенд і міфів про загадковий Львів. З кожним днем ​​практики ми дізнавалися все більше цікавого ».

Владислав Джеломанов, студент спеціальності «Історія»: «Музейна практика у Львові залишиться одним з найбільш позитивних спогадів про моє університетське навчання. На цій практиці нам вдалося поєднати приємне з корисним: відвідати масу цікавих музеїв, історичних місць, пам'яток архітектури і навчитися вести екскурсії, формувати тематичні експозиції, проводити роботу з музейними фондами. Крім того, ми відвідали Національний академічний драматичний театр ім. Марії Заньковецької та Львівський оперний театр».

Олександр Щекутьєв, студент спеціальності «Історія»: «Я побував у Львові вперше і мене, перш за все, вразив архітектурний ансамбль його центральної частини - Площі Ринок, яка справедливо вважається серцем цього міста. Протягом усієї своєї історії Львів відчував сильний вплив західноєвропейської культури, тому,  побувавши тут, можна з упевненістю сказати, що ти відвідав Європу».

Читайте також: Студенти МДУ - переможці фестивалю «Маріуполь театральний - 2015»

Переглядів: 590 | Додав: Прес-центр | Теги: МДУ, Маріуполь, студент, практика, Львів