Головна » 2018 » Квітень » 25 » На базі МДУ обговорили екологічні проблеми міста та шляхи їх вирішення
18:22
На базі МДУ обговорили екологічні проблеми міста та шляхи їх вирішення

Сьогодні на базі Маріупольського державного університету відбулася публічна зустріч, присвячена вирішенню екологічних проблем міста. Захід організований ООО «МЕТІНВЕСТ ХОЛДІНГ» спільно з Маріупольською міською радою. До обговорення долучилися представники міської влади, промислових підприємств, громадських і міжнародних організацій та закладів освіти.

Присутніх на зустрічі привітав ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов. Він подякував організаторам за довіру і підкреслив, що університет також зацікавлений у поліпшенні ситуації з охороною навколишнього природного середовища і робить конкретні кроки у цьому напрямку.

 

Ректор нагадав, що з 2011 року Маріупольський державний університет здійснює підготовку фахівців-екологів. З метою удосконалення практичних навичок студентів цієї спеціальності за підтримки Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча в університеті створений Науково-дослідний екологічний центр. У 2008 році на базі МДУ проходив масштабний екологічний форум, у якому взяли участь провідні українські та зарубіжні експерти, і університет має намір продовжити співпрацю з міською радою та підприємствами у цьому напрямку.

 

Своє бачення екологічної складової розвитку міста презентували міський голова Маріуполя Вадим Бойченко і Генеральний директор ООО «МЕТІНВЕСТ ХОЛДІНГ» Юрій Риженков. Про хід виконання екологічних проектів на підприємствах звітували гендиректор МК «Азовсталь» Енвер Цкітішвілі і гендиректор ММК імені Ілліча Тарас Шевченко. Також вони розповіли про нові проекти, націлені на зниження рівня забруднення навколишнього середовища.

 

Читайте також: Науковці, студенти і школярі обговорили місце України у світовому історичному просторі

Переглядів: 257 | Додав: Прес-центр