Головна » 2019 » Листопад » 25 » На базі МДУ пройшли ІІ етапи Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та російської мови і літератури
15:43
На базі МДУ пройшли ІІ етапи Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та російської мови і літератури

24 листопада у Маріупольському державному університеті пройшли ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та російської мови і літератури. Організації інтелектуальних змагань сприяли викладачі кафедри раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища і кафедри слов’янської філології та перекладу.

Позмагатися за звання найкращого юного знавця географії прийшли 90 учнів 7-11 класів, а за звання найкращого мовознавця – 72 учня 8-11 класів закладів середньої освіти Маріуполя.


Завдання з географічної проблематики мали теоретичну і практичну направленості: учасники відповідали на тестові запитання, працювали з тематичними задачами, демонстрували свою обізнаність у різних видах карт.


Олімпіада з російської мови і літератури включала тестові завдання лінгвістичної спеціалізації, практичну перевірку отриманих учнями мовознавчих і літературознавчих знань, а також творче завдання оригінального жанру.


Читайте також: На базі МДУ пройшли ІІ етапи Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, німецької мови та екології

Переглядів: 249 | Додав: Press2