Головна » 2018 » Листопад » 26 » На базі МДУ тривають II етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад
10:14
На базі МДУ тривають II етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад

25 листопада на базі Маріупольського державного університету відбулися ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки і з російської мови та літератури, у яких взяли участь понад 90 учнів.

Організаторами олімпіад виступили департамент освіти Маріупольської міської ради, кафедра економіки та міжнародних економічних відносин, кафедра раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, кафедра слов'янської філології та перекладу і Рада молодих вчених МДУ.


На олімпіаді з економіки школярі складали тестування, вирішували мікрозадачі та виконували творче завдання. За ходом олімпіали спостерігали спеціалісти департаменту освіти Маріупольської міської ради Ірина Полюшкіна та Світлана Добровольська. Організаційну і консультаційну допомогу журі та учасникам надавали викладачі кафедри економіки та міжнародних економічних відносин і кафедри раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища МДУ. Також вони проводили профрієнтаційну роботу зі школярами.


Юні філологи демонстрували знання граматики і робили аналіз поетичного твору. Завдання перевіряли вчителі російської мови ЗОШ № 41 Марина Сотніченко, Олена Моторикіна, НВК «гімназія-школа» № 27 Ольга Голущак, НВК «ліцей-школа» № 14 Олена Шувалова, спеціаліст департаменту освіти Маріупольської міської ради Тетяна Упир. В організації заходу допомагали викладачі кафедри слов'янської філології та перекладу.


Читайте також: У МДУ пройшов II Французькомовний фонетичний конкурс «Майже як французи»

Переглядів: 105 | Додав: Press