Головна » 2016 » Листопад » 22 » На базі МДУ пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з історії
10:57
На базі МДУ пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з історії

20 листопада на історичному факультеті Маріупольського державного університету пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з історії. У змаганні кращих знавців історії взяли участь 147 учнів 8-11 класів усіх шкіл міста Маріуполя. Олімпіада традиційно проводилася за активного сприяння викладачів кафедри історичних дисциплін МДУ, яка вже понад 20 років здійснює підготовку фахівців зі спеціальності «Історія», з 2016 року зі спеціальностей «Історія та археологія» та «Середня освіта. Історія». 

До організаційного комітету увійшли начальник управління освіти Маріупольської міської ради Світлана Добровольська, директор Маріупольського науково-методичного центру Оксана Гриньова, заступник директора міського НМЦ Валентина Богданова та методист з суспільних дисциплін Світлана Кулешова.

Протягом трьох годин школярі виконували завдання олімпіади, демонструючи знання та вміння, спрямовані на визначення хронологічних меж історичних подій, встановлення відповідності між явищами, процесами, подіями та періодами, епохами, надання короткої характеристики подіям за допомогою карти, здійснення аналізу візуальних джерел на прикладі карикатур. Після цього їхні роботи перевірило авторитетне журі у складі вчителів вищої категорії та вчителів-методистів разом з експертами-консультантами. Результати II, міського, етапу олімпіади будуть оприлюднені наступного тижня.

Читайте також: На базі МДУ пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з української мови та літератури

 

Переглядів: 317 | Додав: Прес-центр