Головна » 2018 » Листопад » 5 » На базі МДУ пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з історії
10:51
На базі МДУ пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з історії

3 листопада на базі Маріупольського державного університету розпочалися учнівські олімпіади. Першими свої знання показали юні історики. II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з історії організований департаментом освіти Маріупольської міської ради у співпраці з кафедрою історичних дисциплін та Радою молодих вчених МДУ.

На відкритті олімпіади з вітальним словом виступили завідувач кафедри історичних дисциплін, професор Володимир Романцов та спеціаліст департаменту освіти Маріупольської міської ради Ірина Святченко.


До організаційного комітету увійшли вчителі історії технологічного ліцею Валентина Кірпічнікова, СШ №5 Валентина Фролова, НВК №69 Наталя Петрова, гімназії-початкової школи №17 Володимир Гречка, а також спеціалісти департаменту освіти Маріупольської міської ради Ірина Святченко та Анжеліка Медведєва.


У змаганні кращих знавців історії взяли участь 108 учнів маріупольськіх закладів освіти. Протягом трьох годин школярі виконували завдання олімпіади, демонструючи знання зі всесвітньої історії та історії України.


Завдання передбачали визначення хронологічних меж історичних подій, встановлення відповідностей між явищами та періодами, надання характеристики історичних персоналій, роботу з картою та здійснення аналізу візуальних джерел на прикладі архітектурних пам’яток.


Читайте також: Учні школи-гімназії №1 відвідали Музей історії та археології МДУ

Переглядів: 106 | Додав: Press