Головна » 2016 » Листопад » 12 » На базі МДУ пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з української мови та літератури
19:36
На базі МДУ пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з української мови та літератури

12 листопада на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з української мови та літератури. Учнівські олімпіади з базових предметів проводяться щороку під егідою Міністерства освіти і науки України та мають на меті виявлення і розвиток творчих здібностей учнівської молоді, стимулювання інтересу до поглибленого вивчення начальних дисциплін. 

Цього року у змаганні кращих знавців рідної мови взяли участь 169 учнів 7-11 класів усіх шкіл міста Маріуполя. До організаційного комітету увійшли начальник управління освіти Маріупольської міської ради Світлана Добровольська, директор Маріупольського науково-методичного центру Оксана Гриньова, заступник директора міського НМЦ Валентина Богданова та методист з української мови Світлана РоманюкОлімпіада традиційно проводилася за активного сприяння викладачів кафедри української філології МДУ, яка вже понад 20 років здійснює підготовку фахівців зі спеціальності «Українська мова та література».

Протягом трьох годин школярі виконували завдання олімпіади, демонструючи знання правил української лексики та граматики, класичної та сучасної української літератури, а також навички творчого мислення. Після цього їхні роботи уважно перевіряло авторитетне журі у складі вчителів вищої категорії та вчителів-методистів разом з експертами-консультантами. Результати II, міського, етапу олімпіади будуть оприлюднені наступного тижня.

Читайте також: Тиждень української писемності та мови на факультеті філології та масових комунікацій

Переглядів: 345 | Додав: Прес-центр