Головна » 2018 » Листопад » 19 » На базі МДУ пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з української мови та літератури
14:03
На базі МДУ пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з української мови та літератури

18 листопада на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з української мови та літератури, організований департаментом освіти Маріупольської міської ради у співпраці з кафедрою української філології та Радою молодих вчених МДУ.

До організаційного комітету увійшли вчителі СШ № 66 Олена Царюк, Олена Носкова, Надія Ведмеденко, вчитель ЗОШ № 65 Петро Бакланський, а також спеціаліст департаменту освіти Маріупольської міської ради Ірина Святченко.


У змаганні кращих знавців рідної мови взяли участь понад 130 учнів 8-11 класів маріупольськіх закладів освіти. Протягом чотирьох годин учні виконували тестові і творчі завдання, а також давали розгорнуті відповіді на питання з української мови та літуратури. 


Головною особливістю цьогорічної олімпіади було зменшення кількості завдань та збільшення часу, передбаченого для їх виконання, задля уникнення емоційного перевантаження школярів.


Читайте також: Студенти МДУ передали солодощі учням з особливими потребами школи № 52

Переглядів: 117 | Додав: Press