Головна » 2017 » Листопад » 6 » На базі МДУ пройшов II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
09:51
На базі МДУ пройшов II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

4 листопада на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету пройшов II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Олімпіади школярів із базових предметів проводяться щороку під егідою Міністерства освіти і науки України та націлені на виявлення та розвиток в учнівської молоді інтелектуальних і творчих здібностей, мотивування школярів до поглибленого вивчення навчальних дисциплін.

Цього року учасниками змагання знавців української мови і літератури стали 147 учнів 7-11 класів усіх шкіл міста Маріуполя. До складу організаційного комітету увійшли в. о. завідувача кафедри української філології МДУ Ірина Мельничук, методисти Маріупольського науково-методичного центру Департаменту освіти Маріупольської міської ради Світлана Романюк і Валентина Богданова,  а також учителі української мови та літератури Наталя Павленко (Маріупольський технічний ліцей), Вікторія Гладких  (ЗОШ № 10) і Світлана Пункіна (ЗОШ № 51). Олімпіада традиційно проводиться за активною участю викладачів кафедри української філології МДУ, яка вже понад 20 років здійснює підготовку філологів і вчителів української мови та літератури.

Виконуючи завдання олімпіади, школярі демонстрували знання з різних сфер мовознавства та літературознавства, а також навички креативного мислення. Зокрема, мовна частина олімпіади складалася з трьох базових блоків: творчого, синтаксичного й загального тестового, а літературна половина включала твір на запропоновану тему, стислі відповіді на запитання з теорії літератури та заповнення «паспорта» літературного твору. 

Роботи школярів перевіряло авторитетне журі у складі вчителів вищої категорії та вчителів-методистів разом з представниками Експертної та апеляційної комісій. Попередні результати олімпіади були оголошені у день її проведення.

Читайте також: На факультеті іноземних мов відбувся методичний семінар-тренінг для вчителів німецької мови

Переглядів: 272 | Додав: Прес-центр