Головна » 2017 » Листопад » 13 » На базі МДУ традиційно відбувся другий етап Всеукраїнської олімпіади школярів з історії
09:35
На базі МДУ традиційно відбувся другий етап Всеукраїнської олімпіади школярів з історії

12 листопада традиційно на історичному факультеті Маріупольського державного університету пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з історії. Організація та проведення заходу є результатом плідної співпраці департаменту освіти Маріупольської міської ради, Маріупольського науково-методичного центру, кафедри історичних дисциплін та Ради молодих вчених МДУ.

На відкритті олімпіади з вітальним словом виступив завідувач кафедри історичних дисциплін Володимир Романцов. Він розповів учням про успіхи історичного факультету та кафедри, яка вже понад 20 років здійснює підготовку фахівців зі спеціальності «Історія», з 2016 року зі спеціальностей «Історія та археологія» та «Середня освіта. Історія». 

У змаганні кращих знавців історії взяли участь 145 учнів 8-11 класів усіх шкіл міста Маріуполя. До складу організаційного комітету увійшли завідувач кафедри історичних дисциплін Володимир Романцов, доцент кафедри Сергій Тарасов, методист Маріупольського науково-методичного центру Світлана Кулешова, вчитель історії загальноосвітньої школи №16 Неля Бро.

Протягом трьох годин учні виконували завдання олімпіади, демонструючи знання та вміння, спрямовані на визначення хронологічних меж історичних подій, встановлення відповідності між явищами, процесами, подіями та періодами, епохами, надання короткої характеристики подіям за допомогою карти, здійснення аналізу візуальних джерел на прикладі архітектурних пам’яток.  

Читайте також: На базі МДУ пройшов II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

 

Переглядів: 293 | Додав: Прес-центр