Головна » 2018 » Жовтень » 9 » На базі МДУ відбудеться Всеукраїнський семінар «Забезпечення правопорядку на території проведення Операції Об’єднаних Сил»
17:46
На базі МДУ відбудеться Всеукраїнський семінар «Забезпечення правопорядку на території проведення Операції Об’єднаних Сил»

12 жовтня на базі Маріупольського державного університету проходитиме Всеукраїнський науково-практичний семінар «Забезпечення правопорядку на території проведення Операції Об’єднаних Сил».

Захід відбудеться у рамках Стратегії розвитку Міністерства внутрішніх справ України до 2020 року та об’єднає представників правоохоронних органів і закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання.


Учасники семінару розглянуть питання забезпечення прав і свобод громадян, забезпечення законності та правопорядку у державі в умовах ведення гібридної війни, протидії діяльності незаконних російських та проросійських збройних формувань у війні на Сході України.


У семінарі «Забезпечення правопорядку на території проведення ООС» візьмуть участь керівництво Нацполіції, представники Нацгвардії, ДСНС, ДПСУ та науковці.


За інформацією Департаменту комунікації МВС України


Читайте також: Доцент МДУ Вадим Коробка продовжує знайомити поліцейських з історією Приазов’я

Переглядів: 113 | Додав: Прес-центр