Головна » 2021 » Квітень » 6 » Співпраця в дії: учні шкіл та ліцеїв завершили профорієнтаційну практику на базі МДУ
16:30
Співпраця в дії: учні шкіл та ліцеїв завершили профорієнтаційну практику на базі МДУ

З 29 березня по 2 квітня на базі Маріупольського державного університету для учнів закладів загальної середньої освіти проходила практика «Моя майбутня професія» у дистанційному форматі. 

Завдяки підписанню договорів про співпрацю МДУ зі школами і ліцеями Маріуполя, цього року учасниками практики стали понад 500 учнів із 12 закладів середньої освіти.


Профорієнтаційні заходи для молоді проводили викладачі кафедр Маріупольського університету. Школярі та ліцеїсти взяли участь у майстер-класах, тренінгах, інтерактивних іграх, віртуальних подорожах та екскурсіях. Учні знайомилися з особливостями навчання на спеціальностях університету, що стане їм у нагоді при виборі майбутньої професії.
 

Серед усіх заходів практики мене більш за все зацікавив диспут «Гендер і література». Я багато дізналася про стереотипи різних часів та їхній вплив на героїв творів. Зустріч проходила у форматі дискусії, тож кожен мав змогу вільно висловлювати свої думки. Завдяки цьому ми отримали корисний досвід спілкування та знання, необхідні нам у майбутньому,

– учениця Ліцей-школи №48 Поліна Андрєєва.

 

Досвідчені викладачі кафедри історичних дисциплін відкрили нам захоплюючий світ історії та археології і допомогли зрозуміти, які перспективи мають історики сьогодення. Розповідь про археологічні дослідження надихнула мене ретельніше вивчати стародавню історію. Також хотів би відзначити майстер-клас із німецької мови, який був надзвичайно цікавим! Тепер я з упевненістю можу зробити порівняння щодо захоплень німецьких підлітків та української молоді. Слід зауважити, що майстер-клас покращив мої навички говоріння німецькою мовою.

Практика на базі Маріупольського державного університету стала чудовим підґрунтям аби усвідомити, яку роль у сучасному світі відіграють деякі спеціальності, та які знання, вміння і навички треба мати, щоб отримати перспективну роботу в омріяній галузі,

– ученик Маріупольського міського ліцею Микола Івашкін.

 

Хотіла сказати велике дякую за можливість навчитися новому. Вважаю, що фінансова грамотність корисна для кожного! Дуже цікаво було послухати про фінансову подушку безпеки. Під час майстер-класу я дізналася важливу інформацію, яку буду застосовувати у подальшому житті,

– учениця Ліцей-школи №48 Марія Солоп.

 

По завершенні практики учасники отримають сертифікати. За плідну працю та вагомий внесок у виховання молодого покоління педагогічні колективи шкіл та ліцеїв нагороджені подяками ректора МДУ.

 

Читайте також: У МДУ підбили підсумки XVII конкурсу літературних перекладів «ПереКЛАДач»

 

 

Переглядів: 192 | Додав: Прес-центр