Головна » 2018 » Лютий » 19 » На базі МДУ відбувся обласний етап захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України
11:21
На базі МДУ відбувся обласний етап захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

17 лютого у Маріупольському державному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт старшокласників-членів Малої академії наук України. Захист робіт проводиться щорічно під егідою Міністерства освіти і науки України і вже третій рік поспіль – на базі МДУ.

Головною метою Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт старшокласників-членів Малої академії наук України є виявлення та підтримки інтелектуально обдарованої молоді, залучення школярів до науково-дослідної і експериментальної роботи, розвиток у них аналітичних, творчих та ораторський здібностей. 

В областному етапі конкурсу взяли участь 32 учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Маріуполя і Донецької області. Захисту науково-дослідницьких робіт передувало їх заочне оцінювання, а також оцінювання навчальних досягнень школярів із базових дисциплін.

Захист учнівських наукових робіт проходив у восьми наукових секціях: «Українська мова», «Мистецтвознавство», «Етнологія», «Археологія», «Всесвітня історія», «Правознавство», «Мікроекономіка та макроекономіка», «Фінанси, грошовий обіг і кредит». Учасники презентували результати своїх досліджень як в очному, так і в онлайн-режимі. Роботи юних науковців оцінювали викладачі МДУ.

Результати ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт будуть розміщені на сайті Донецької обласної Малої академії наук учнівської молоді.

Читайте також: Лекція для школярів-учасників конкурсу «ПереКЛАДач» у МДУ

Переглядів: 251 | Додав: Press