Головна » 2018 » Червень » 14 » На базі МДУ відбувся квестовий модуль фестивалю «Молодь – майбутнє Маріуполя»
12:25
На базі МДУ відбувся квестовий модуль фестивалю «Молодь – майбутнє Маріуполя»

14 червня у рамках квестового модулю фестивалю молодіжної ініціативи «Молодь – майбутнє Маріуполя» Маріупольський державний університет відвідала учнівська команда ЗОШ № 47.

Фестиваль молодіжної ініціативи «Молодь – майбутнє Маріуполя» організований Будинком дитячої та юнацької творчості та Координаційною радою старшокласників м. Маріуполь за підтримки департаменту освіти Маріупольської міської ради і народного депутата України Сергія Матвієнкова. Він проводиться рамках святкування 240-ї річниці з дня заснування Маріуполя з метою формування у молоді активної громадської позиції та прагнення розвивати рідне місто. У проекті беруть участь 12 учнівських команд.


У стінах університету старшокласників ЗОШ № 47 привітали перший проректор МДУ, професор Олена Булатова, декан історичного факультету, професор Вікторія Лисак і керівник археологічної експедиції МДУ, директор Музею історії та археології В’ячеслав Забавін.


Юним гостям розповіли про успішну міжнародну діяльність університету і його внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців на Донеччині, у розвиток освітнього, наукового, культурного потенціалу міста та зміцнення позитивного іміджу Маріуполі в очах міжнародної спільноти. 


Протягом заходу учні ставили питання, збираючи матеріал для своєї презентації, яку вони представлять сьогодні ввечері, під час фінальної частини 4 модулю фестивалю. Цікавилися, зокрема, з якими партнерами співпрацює виш і хто саме відвідував МДУ.


Підсумки фестивалю «Молодь – майбутнє Маріуполя» підбиватимуть у вересні. Команда-переможець вирушить у подорож за кордон.


Читайте також: У МДУ відбувся фінальний етап Міського конкурсу для школярів «Мій Маріуполь: реалії та перспективи економічного розвитку»


Переглядів: 132 | Додав: Press