Головна » 2018 » Червень » 6 » Докторантка Манчестерського університету Анна Балаж провела мовний практикум для ліцеїстів Маріуполя
14:21
Докторантка Манчестерського університету Анна Балаж провела мовний практикум для ліцеїстів Маріуполя

4 червня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбувся мовний практикум з англійської мови для учнів Маріупольського міського ліцею. Заняття провела докторантка Манчестерського університету родом з Угорщини Анна Балаж, яка проходить наукове стажування на базі кафедри філософії та соціології МДУ.

Анна поділилася власним досвідом знайомства із культурою та побутом зарубіжної країни, розповіла, які традиції відзначення національних свят існують у Великій Британії, як англійська молодь проводить дозвілля і яким видам спорту надає перевагу.

 

В аудиторії панувала дружня атмосфера, яка сприяла активній іншомовній комунікації. Під час мовного практикуму учасники обговорили звичні для англійців правила поведінки, форми привітання та звернення до оточуючих. Особливу зацікавленість серед учнів викликало повсякденне життя британської молоді.

 

Читайте також: Викладачі кафедри німецької та французької філології МДУ взяли участь у роботі Літніх мовних шкіл

Переглядів: 278 | Додав: Press