Головна » 2018 » Липень » 11 » На базі МДУ відбувся обласний семінар з питань організації діловодства
11:23
На базі МДУ відбувся обласний семінар з питань організації діловодства

10 липня у Маріупольському державному університеті відбувся обласний семінар з профільних та проблемних питань щодо організації діловодства, роботи експертних комісій, забезпечення збереження документів та використання архівної інформаціх. Захід був організований Державним архівом Донецької області та архівним відділом Маріупольської міської ради.

На початку семінару з вітальним словом до присутніх звернулся ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. У заході взяли участь в. о. директора державного архіву Донецької області Наталя Пирожкова, головний науковий співробітник державного архіву Донецької області Людмила Широбокова, начальник архівного відділу Маріупольської міської ради Тетяна Калашнікова, представники архівних установ, професорсько-викладацький склад і студенти кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ.


Учасники обговорили питання організації роботи експертних комісій архівних установ та юридичних осіб, особливості упорядкування та формування справ, тематичне розроблення фондів, складання тематичного каталогу та його рубрикація, пріорітетні напрямки роботи архівних установ Донецької області. Окрему увагу приділили експертизі цінності електронних документів та впровадженню в дію Постанови КМУ від 17.01.2018 № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності».


Читайте також: На базі МДУ пройшла масштабна медична конференція

Переглядів: 353 | Додав: Press