Головна » 2018 » Грудень » 26 » На базі МДУ пройшов екологічний семінар для вчителів Маріуполя
11:41
На базі МДУ пройшов екологічний семінар для вчителів Маріуполя

За сприяння кафедри раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища 22 грудня на базі Маріупольського державного університету відбувся екологічний навчально-виховний семінар для вчителів біології, екології, географії маріупольських шкіл.

Захід проводила голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко у рамках програми Донецької облдержадміністрації «Екологічними стежками рідної України». Метою програми є ознайомлення жителів Донецької області з природною, історичною та культурною спадщиною України, формування активної патріотичної позиції у захисті довкілля.


На семінарі виступили завідувач кафедри раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища МДУ, професор Геннадій Черніченко і доцент кафедри Христина Мітюшкіна. Вони розповіли присутнім семінару про сучасні еколого-економічні проблеми промислових регіонів та роль фахівців екологів у суспільстві, зорієнтованому на сталий розвиток. Окрему увагу викладачі приділили питанням екологічної освіти в Україні.


Під час заходу учасники розглянули актуальні теми: стійкість природного середовища України, екологічний слід людини, стратегія Європейської економічної комісії ООН освіти для збалансованого розвитку, практичні дії на захист довкілля. Також маріупольські вчителі ознайомилися з фільмами та друкованими виданнями природоохоронного спрямування.


Читайте також: Студенти МДУ організували інформаційну кампанію до Всесвітнього дня рециклінгу

Переглядів: 672 | Додав: Press