Головна » 2016 » Вересень » 30 » На базі наукової бібліотеки МДУ відбулась V міська науково-практична конференція
11:26
На базі наукової бібліотеки МДУ відбулась V міська науково-практична конференція

29 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, на базі наукової бібліотеки Маріупольського державного університету відбулась V міська  науково-практична конференція «Видавнича діяльність бібліотек Маріуполянапрямки та нові моделі розвитку».

У роботі конференції прийняли участь співробітники наукової бібліотеки, кафедри культурології та інформаційної діяльності та студенти магістратури спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» МДУ, а також працівники науково-технічної бібліотеки ПДТУ, біблиотек АМІ ОНМА та ДонДУУ, бібліотек Центральних бібліотечних стистем для дорослих та дітей Маріуполя.  Всього у конференції прийняло участь більше 50 учасників.

 

Під час конференції були обговорені питання з традиційних та перспективних напрямків видавничої діяльності сучасних бібліотек, у тому числі у вищих навчальних закладах. Значна увага приділялася висвітленню значення видавничої діяльності у формуванні культури користувачів та позитивного іміджу бібліотеки.

Учасники конференції мали змогу ознайомитися з виставкою видавничої продукції бібліотек міста. Також була представлена експозиція робіт з інфографіки, розроблених співробітниками  наукової бібліотеки МДУ до Всеукраїнського дня бібліотек.

Читайте також: Наукова бібліотека МДУ запрошує на виставку до 120-річчя Френсіса Скотта Фітцджеральда

Переглядів: 328 | Додав: Прес-центр