Головна » 2018 » Липень » 9 » На «Донбас Медіа Форумі 2018» обговорили питання підготовки журналістських кадрів
15:23
На «Донбас Медіа Форумі 2018» обговорили питання підготовки журналістських кадрів

6-7 липня у Харкові проходив «Донбас Медіа Форум 2018», який зібрав понад 400 учасників з України та зарубіжжя. У заході взяли участь студенти Маріупольського державного університету на чолі з деканом факультету філології та масових комунікацій, професором Світланою Безчотніковою.

Форум організований Донецьким інститутом інформації за підтримки МДУ. Тема цьогорічного форуму – «Нові виклики та можливості, з якими стикаються регіональні ЗМІ».


У програмі форуму були панельні дискусії, майстер-класи та низка спеціальних тематичних подій. Тему «Підготовка професійних кадрів для медіа вищою освітою України» обговорили представники закладів вищої освіти і керівники мас-медіа. Під час дискусії Світлана Безчотнікова поділилася досвідом підготовки журналістських кадрів, відзначивши важливу роль, яку відіграє співпраця між університетом та ЗМІ у підготовці конкурентоспроможних і перспективних фахівців.


З-поміж іноземних учасників форумі були перший заступник Голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг, політолог з Університету Міколаса Ромеріса (Вільнюс), заступник голови правління ГО «Donbas Gates» Алвідас Медалінскас, кандидат наук Джон Роозенбейк (Кембриджський університет).


Протягом двох днів присутні на форумі обговорювали актуальні теми: роздержавлення медіа, робота ЗМІ в умовах передвиборчої кампанії та журналістська солідарність, відновлення довіри мешканців Донбасу до ЗМІ, фінансування ЗМІ та особливості рекламного ринку у прифронтовому регіоні тощо. 


Цікавого і корисного досвіду набули студенти МДУ, які виступили у ролі волонтерів, взяли участь у майстер-класах і познайомилися з майбутніми роботодавцями.


«Донбас Медіа Форум» проходив у четвертий раз. Нагадаємо, що у 2016 році він проводився на базі Маріупольського держуніверситету.


Читайте також: До уваги абітурієнтів! У МДУ скасовані творчі заліки

Переглядів: 273 | Додав: Press