Головна » 2017 » Квітень » 28 » На факультеті філології та масових комунікацій МДУ відбулась лекція «Мова і національна свідомість: збіжність чи суперечність?»
16:18
На факультеті філології та масових комунікацій МДУ відбулась лекція «Мова і національна свідомість: збіжність чи суперечність?»

28 квітня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету у рамках книжкового марафону «AzBOOKa/ Азовська книга», організованого Всеукраїнською громадською організацією «Не будь байдужим», відбулася лекція доктора філологічних наук, професора, академіка Академії наук вищої школи України Лариси Масенко «Мова і національна свідомість: збіжність чи суперечність?»

Лекцію відвідали вчителя маріупольських шкіл, викладачі й студенти з кафедр української філології та  соціальних комунікацій. Лариса Масенко торкнулася теми мови і національної свідомості, чим змусила присутніх замислитися та привернути свою увагу на деяких суперечностях українського менталітету. Під час бесіди студенти ставили питання за темою, що їх найбільше цікавили. За невеличкою дискусією учасники лекції змогли багато обговорити між собою, поділившись думками.

По завершенню голова ВГО Оксана Левкович подарувала книжки кафедрам української філології та соціальних комунікацій, а також вручила подарунки представникам освітніх закладів Маріуполя. Серед переданих видань – праці О.Пономаріва, Ю.Шереха, В.Агеєвої, хрестоматії української літератури, книги спогадів тощо.

Читайте також: Гурток "The black box theatre" знімає серіал про життя студентів МДУ

Переглядів: 739 | Додав: Прес-центр