Головна » 2016 » Листопад » 28 » На факультеті грецької філології МДУ завершилися Дні греків Приазов'я
16:49
На факультеті грецької філології МДУ завершилися Дні греків Приазов'я

25 листопада на факультеті грецької філології МДУ відбулося урочисте закриття тематичного циклу заходів «Дні греків Приазов'я». Цього року цей культурний проект був приурочений до 25-річчя Маріупольського державного університету і 20-річчя кафедри грецької філології та перекладу. На запрошення організаторів свято відвідали Генеральний Консул Греції в Маріуполі Елені Георгопулу, координатор з питань грецької освіти країн Східної Європи Хриса Тамісоглу та голова Маріупольського товариства греків Надія Чапні.

На початку заходу гості, викладачі та студенти мали можливість долучитися до культури греків Приазов’я, зокрема під час конкурсу страв національної кухні. Кулінарні шедеври готували студенти різних курсів спеціальностей «Мова і література (новогрецька)» та «Переклад (новогрецька)». На думку почесного журі переможцем конкурсу стали студенти 3 курсу спеціальності «Мова і література (новогрецька)», які презентували одну з найпопулярніших національних страв приазовських греків – шмуш.

Святкова програма продовжилася яскравим виступом танцювального колективу «Корес» МДУ під керівництвом заступника декана факультету грецької філології Олени Пічахчи. Колектив познайомив присутніх з національними танцями греків Приазов'я – «Хайтарма» та «Трамахтон». А завершилися Дні греків Приазов’я – 2016 запальним танцювальним флешмобом, до якого долучилися усі присутні на урочистому заході.

Читайте також: Відкриття Днів греків Приазов'я у МДУ

 

Переглядів: 520 | Додав: Прес-центр