Головна » 2017 » Квітень » 4 » На факультеті грецької філології пройшла відкрита лекція на тему «Життя і творчість Нікоса Казандзакіса»
16:22
На факультеті грецької філології пройшла відкрита лекція на тему «Життя і творчість Нікоса Казандзакіса»

4 квітня з ініціативи Координаційного офісу з питань освіти при Генеральному консульстві Греції в Маріуполі Маріупольський державний університет відвідав засновник та голова координаційного комітету Міжнародного товариства друзів Нікоса Казандзакіса Георгіос Стасінакіс. Почесний гість прибув у супроводі Генерального консула Грецької Республіки в Маріуполі Елені Георгопулу і голови Координаційного центру з питань освіти Хриси Тамісоглу.

Екскурсію факультетом грецької філології МДУ для пана Стасінакіса провели декан факультету, професор Світлана Шепітько і в. о. завідувача кафедри грецької філології та перекладу, доцент Юлія Жарікова. Після знайомства з факультетом гості зустрілися з т. в. о. ректора, професором Оленою Булатовою, яка розповіла про основні напрямки діяльності і досягнення вишу, а також про українську систему освіти в цілому.

Окрему увагу Георгіос Стасінакіс приділив спілкуванню зі студентами і викладачами кафедри грецької філології та перекладу, для яких він провів відкриту лекцію на тему «Життя і творчість Нікоса Казандзакіса». Пан Стасінакіс вже багато років займається популяризацією творчості всесвітньо відомого грецького письменника Нікоса Казандзакіса, проводить семінари та лекції на тему його творчого спадку. Особливий інтерес лекція викликала у студентів 3 і 4 курсів, які вивчають творчість відомого грецького письменника Казандзакіса на заняттях з історії грецької літератури. Молодь ставила багато питань, на які шановний гість залюбки відповідав.

Завтра, 5 квітня, у рамках відзначення року Нікоса Казандзакіса, проголошеного Міністерством культури і спорту Греції, у грецькому культурному центрі «Меотида» відбудеться культурно-просвітницький захід «Творчість Н. Казандзакіса очима студентів». Студенти МДУ під керівництвом викладачів Ефі Макрі та Аргіріса Нікаса презентують театралізовану виставу за мотивами роману Нікоса Казандзакіса «Христа розпинають знову, а також крилаті вислови із творів письменника.

Читайте також: Викладачі МДУ і вчителі маріупольських шкіл обговорили сучасні технології навчання іноземній мові

Переглядів: 715 | Додав: Прес-центр