Головна » 2016 » Вересень » 30 » На факультеті грецької філології відзначили Міжнародний день перекладача
15:07
На факультеті грецької філології відзначили Міжнародний день перекладача

30 вересня на факультеті грецької філології Маріупольського державного університету відзначали одразу два свята – День працівників освіти і Міжнародний день перекладача. З цієї нагоди на факультеті пройшла одинадцята церемонія вручення сертифікатів міжнародного зразка, що підтверджують володіння новогрецькою мовою та є визнаними у європейському просторі вищої освіти. Сертифікати рівня В1 за Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти отримали студентки спеціальності «Переклад (новогрецька)» Наталя Никифоренко, Валерія Зубочек, Ксенія Продзинська. З успішним проходженням кваліфікаційного випробування й отриманням відповідного документу студенток привітала заступник декана факультету грецької філології Олена Пічахчі і викладачі кафедри грецької філології та перекладу.

Нагадаємо, що Маріупольський державний університет – перший виш в Україні, на базі якого у 2006 році був акредитований Екзаменаційний центр Міністерства освіти і релігії Греції з правом проведення кваліфікаційних іспитів на отримання міжнародного сертифікату з новогрецької мови. Сертифікат засвідчує рівень володіння новогрецькою мовою, служить доказом мовної компетентності на ринку праці, надає право іноземним громадянам вступати до грецьких вишів і обіймати посади на державній службі у Греції. За роки роботи Центру у Маріупольському державному університеті пройшли підготовку до іспитів та успішно їх склали понад 100 осіб, більшість з яких – студенти і випускники університету.

Усіх охочих складати іспит у 2017 році запрошуємо на факультет грецької філології МДУ (пр. Будівельників, 129), або ж звертайтесь за телефонами: (0629) 52-61-60, 097 262 74 46.

Читайте також: На факультеті іноземних мов пройшли тематичні заходи у рамках Тижнів Німеччини в Україні

 

Переглядів: 430 | Додав: Прес-центр