Головна » 2017 » Листопад » 22 » На факультеті грецької філології та перекладу вшанували пам’ять загиблих жертв політичних репресій 1937-1938 років
15:53
На факультеті грецької філології та перекладу вшанували пам’ять загиблих жертв політичних репресій 1937-1938 років

У рамках Днів греків Приазов’я 22 листопада на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету пройшов захід, присвячений 80-річчю грецької операції НКВС – великому терору проти грецької етнічної меншини 1937-1938 років. День пам’яті жертв політичних репресій відзначають усі народи світу з метою належного вшанування, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, відродження національної пам’яті й утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства. 

Захід відкрила виставка картин грецької операції НКВС, яка справила незабутнє враження на студентів, викладачів і гостей факультету. Експозиція була сформована за підтримки Генерального консульства Греції в Маріуполі, студентів факультету грецької філології та перекладу, молодих активістів грецьких товариств України. 

Великий інтерес учасників заходу викликала відкрита лекція доцента кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики МДУ Сергія Пахоменка на тему «Грецька операція НКВС як частина «великого терору»». Обговорення уроків історії, які варто винести з трагічних подій 1937-1938 років, продовжилося під час доповідей переможців конкурсу дослідницьких робіт «Грецька операція НКВС 1937-38 рр.», організованого Федерацією грецьких товариств України. 

Також цього дня на факультеті грецької філології та перекладу вшанували пам’ять загиблих жертв політичних репресій 1937-1938 років хвилиною мовчання.

Читайте також: У МДУ розпочалися Дні греків Приазов'я

Переглядів: 314 | Додав: Прес-центр