Головна » 2017 » Грудень » 26 » На факультеті іноземних мов МДУ пройшов I Французькомовний фонетичний конкурс «Майже як французи»
13:52
На факультеті іноземних мов МДУ пройшов I Французькомовний фонетичний конкурс «Майже як французи»

22 грудня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбувся I Французькомовний фонетичний конкурс «Майже як французи» для учнів 5-11 класів, які вивчають французьку мову. З ініціативою проведення цього конкурсу виступили викладачі французької мови - старший викладач кафедри італійської філології Наталія Лоскутова і доцент кафедри німецької та французької філології Галина Морєва.

Пропозиція прийшлася до вподоби як вчителям французької мови загальноосвітніх закладів, так і їхнім учням, які із захопленням вивчають цю гарну та мелодійну мову. Завданням конкурсу було підготувати художній твір французькою мовою та презентувати його якомога артистичніше, точно вимовляючи французькомовні звуки.

Вчителі та учні дуже творчо підійшли до презентації виступів: під час конкурсу звучали не лише пісні, на суд журі було представлено виконання пісні «Tombe la neige», новорічний сценарій з використанням поезії Жоржа Дюамеля і народних різдвяних пісень та навіть лист до французького Пер Ноеля.

Не менш творчо до проведення заходу підійшли і студенти спеціальності «Мова та література (французька)», які підготували цікаві вікторини і конкурси для учасників та їхніх уболівальників. Наприкінці фоноконкурсу переможці отримали дипломи та солодкі призи. Разом з вчителями французької мови вони висловили подяку і побажання зробити цей конкурс регулярним.

Організатори також висловили сподівання, що цей конкурс стане щорічним, оскільки, як каже французькомовне прислів’я: «Il n'y a que premier pas qui coûte» («За початком діло становиться»).

Читайте також: Кафедра теорії та практики перекладу МДУ провела конкурс «Christmas traditions»

Переглядів: 267 | Додав: Прес-центр