Головна » 2018 » Червень » 1 » На факультеті іноземних мов МДУ відбувся мовний практикум з німецької мови для учнів Маріуполя
14:16
На факультеті іноземних мов МДУ відбувся мовний практикум з німецької мови для учнів Маріуполя

31 травня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбувся мовний практикум з німецької мови для учнів закладів середньої освіти.

Практичне заняття, спрямоване на розвиток комунікативних навичок учнівської молоді, яка володіє німецькою мовою, провели викладачі кафедри німецької та французької філології МДУ Марина Марченко та Оксана Даниленко. У ньому взяли участь учні ЗОШ № 66 та Маріупольського міського ліцею, яким запропонували поспілкуватися німецькою мовою на теми навчання і дозвілля. 

 

Під час практикуму викладачі застосовували німецькі методики «Klassenspaziergang», «Rückendiktat», «Rollenspiel», які пропонують провідні німецькі методисти для стимулювання іншомовної комунікації. Вони використовували різні форми роботи з аудиторією, спираючись на принцип автономного навчання учнів іншомовної комунікації, який передбачає навчання учнями один одного у процесі роботи в групах. 

 

Читайте також: Студенти МДУ провели практикум з англійської мови для учнів Маріупольського міського ліцею

Переглядів: 254 | Додав: Press