Головна » 2018 » Травень » 14 » На факультеті іноземних мов МДУ відбулися тренувальні навчання з відпрацювання плану евакуації
14:03
На факультеті іноземних мов МДУ відбулися тренувальні навчання з відпрацювання плану евакуації

14 травня у Маріупольському державному університеті пройшли спеціальні об'єктові тренувальні заняття з відпрацювання плану евакуації співробітників і студентів навчального корпусу № 5 у разі виникнення пожежі.

Метою заходу було відпрацювання навичок поведінки в умовах надзвичайної ситуації, досягнення злагодженості у роботі керівного складу і формувань цивільного захисту під час ліквідації пожежі та її наслідків.

Навчання проходили за участі співробітників 22-ї ДПРЧ Маріуполя на чолі з начальником варти Олександр Андрющенко і співробітників Маріупольської станції екстреної медичної допомоги під керівництвом заступника головного лікаря з оперативної роботи Марини Базун. Від університету куратором процесу виступив проректор із соціальних та організаційних питань МДУ, керівник комісії з надзвичайних ситуацій Сергій Гаєвець. 

 

Навчання проходили із залученням пожежно-рятувальної техніки. За розробленим сценарієм загоряння сталося у приміщенні спортивного залу на першому поверсі двоповерхової будівлі. Дізнавшись про те, що трапилося, черговий корпусу дав сигнал тривоги і повідомив про пожежу у ДПРЧ. Після сигналу куратори почали організовано виводити студентів із приміщень корпусу згідно з планом евакуації. Аби мати можливість звірити кількість студентів, викладачі брали і собою журнали академічних груп. Одночасно з цим електрик знеструмив приміщення навчального корпусу.

 

За кілька хвилин підрозділи 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини прибули на місце проведення аварійно-рятувальних робіт і приступили до ліквідації загорання. Змодельована надзвичайна ситуація передбачала евакуацію двох студентів. Одного студента мали врятувати з другого поверху, оскільки він не мав можливості вибратися через сильне задимлення в аудиторії. Ще одну студентку, яка за сценарієм мала легкі травми, евакуювали з першого поверху через центральний вихід.

 

Злагоджено діяли підрозділи станції екстреної медичної допомоги. Лікарі надали своєчасну та якісну допомогу студентам, які виступили у ролі потерпілих під час рятувальної операції.

 

За підсумками тренувальних занять Сергій Гаєвець високо оцінив роботу колективу університету в умовах надзвичайної ситуації і подякував рятувальникам та медичним працівникам за допомогу у проведенні навчань.

 

Читайте також: У МДУ пройшов Турнір на Кубок університету з волейболу

 

Переглядів: 230 | Додав: Press