Головна » 2018 » Травень » 10 » На факультеті іноземних мов відбувся семінар з викладання італійської мови у школах
16:15
На факультеті іноземних мов відбувся семінар з викладання італійської мови у школах

10 травня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбувся семінар навчальної програми факультативу з італійської мови для загальноосвітніх навчальних закладів. Захід організовано за участі викладачів кафедри італійської філології – доцента Наталії Мараховської та асистента Таїсії Поклад.

Семінар відвідали заступники директорів, голови методичних об’єднань з іноземної мови та викладачі іноземних мов загальноосвітніх навчальних закладів №5, №66 та Маріупольської гімназії №2, представники деканату та студенти факультету іноземних мов.

 

В ході семінару учасникам представили компоненти навчальної програми факультативу, інноваційні методи викладання та подальшої розробки методичного забезпечення курсу. Викладач Маріупольської гімназії №2 Катерина Карабєн-Фортун висунула на розгляд питання практичної реалізації програми факультативу, а також поділилася власним досвідом у викладанні італійської мови на факультативах для дітей різного віку.

 

За підсумками семінару слухачі отримали досвід, який у майбутньому запровадять у навчально-виховну та методичну роботу своїх навчальних закладів.

 

Читайте також: Іноземні слухачі МДУ обговорили тему толерантності з учнями міського ліцею

Переглядів: 406 | Додав: Press