Головна » 2017 » Березень » 22 » На факультеті іноземних мов відзначили Міжнародний день франкофонії
16:36
На факультеті іноземних мов відзначили Міжнародний день франкофонії

20 березня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відзначили Міжнародний день франкофонії. Організатором тематичного заходу «Неповторна Франція» виступила кафедра німецької та французької філології МДУ. У рамках святкування студенти взяли участь у конкурсі стінгазет (тема – «Франція – королева смаку») та у конкурсі знавців французької мови (тема – «Ідеоматичні вирази про кухню»).

Переможницею конкурсу на знання усталених французьких виразів стала студентка ІІІ курсу спеціальності «Мова та література (французька)» Анастасія Коваленко, а найбільш креативною була визнана стінгазета студентів ІІ курсу спеціальності «Мова та література (французька)».

Також студенти мали змогу проявити свою ерудицію у країнознавчій вікторині «Франція, яка вона?», продемонструвати своє знання французької кінематографії, показати філологічну освіченість під час конкурсу «Такі незнайомі знайомі слова» та зануритися у хвилюючу атмосферу Парижу під час перегляду фільму про визначні пам'ятки столиці Французької Республіки.

Всі присутні на святкуванні Міжнародного дня франкофонії отримали море задоволення, а найбільш активні учасники заходу та переможці конкурсів – ще й солодкі призи. 

Традиція відзначати цей день з'явилася на факультеті іноземних мов разом із відкриттям спеціальності «Мова та література (французька)». Подібні культурно-освітні заходи сприяють розширенню кругозору й удосконаленню мовних навичок студентів.

Читайте також: У МДУ відзначили 100-річчя від початку Української революції 1917-1921 років

Переглядів: 380 | Додав: Прес-центр