Головна » 2016 » Жовтень » 6 » На ФГФ пройшла бесіда до 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод
15:35
На ФГФ пройшла бесіда до 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод

6 жовтня на факультеті грецької філології Маріупольського державного університету в межах запланованих просвітницько-виховних заходів пройшла бесіда, темою якої була 40 річниця створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод.

 

Старші викладачі кафедри грецької філології та перекладу Евеліна Рябченко та Олена Пічахчи проінформували студентів щодо громадсько-політичної та правозахисної діяльності Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Після перегляду тематичних фільмів «Українська Гельсінська Спілка: Вектор Визначено» та «Дисиденти. Олекса Тихий» було відзначено особливе місце УГГ в історії українського правозахисного і національно-визвольного руху в контексті тривалої боротьби за права людини і суверенітет України. Також студенти підготували мультимедійні презентації про ініціаторів заснування УГГ.

Читайте також: На факультеті грецької філології відзначили Міжнародний день перекладача

 

 

 

 

Переглядів: 468 | Додав: Прес-центр