Головна » 2016 » Вересень » 29 » На факультеті іноземних мов пройшли тематичні заходи у рамках Тижнів Німеччини в Україні
10:06
На факультеті іноземних мов пройшли тематичні заходи у рамках Тижнів Німеччини в Україні

27 вересня в рамках святкування Тижнів Німеччини в Україні за програмою Посольства Німеччини в Україні на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету пройшла зустріч зі школярами. Цього дня понад 60 учнів маріупольських шкіл завітали на факультет іноземних мов, де студенти старших курсів спеціальності «Мова та література (німецька)» організували інтерактивну програму, яка включала екскурсію факультетом, майстер-клас німецького народного танцю, вікторину на кращого знавця традицій Німеччини з врученням призів.

 

Для студентів факультету викладачі кафедри німецької та французької філології провели кіноклуб. Для показу було обрано фільм «Гете» (2010) німецькою мовою, присвячений молодим рокам великого поета Йохана Вольфганга Гете. По завершенні перегляду за кавою та печивом відбулося жваве обговорення подій фільму.

28 вересня відбувся круглий стіл на тему “Стипендійні програми DAAD”, під час якого студенти 3 та 4 курсу спеціальності «Мова та література (німецька)» поділилися власним досвідом щодо можливостей отримання стипендії Німецької служби академічних обмінів. 

На факультеті іноземних мов триває святкування Тижнів Німеччини в Україні . Так, сьогодні 29 вересня на великій перерві студенти факультету іноземних мов організували кулінарну подорож до Німеччини - виставку-презентацію страв німецької кухні з дегустацією. 

Читайте також: У МДУ пройшов семінар з питань євроатлантичної безпеки

Переглядів: 337 | Додав: Прес-центр