Головна » 2017 » Грудень » 15 » На кафедрі соціальних комунікацій МДУ відбувся круглий стіл на тему прав людини
18:30
На кафедрі соціальних комунікацій МДУ відбувся круглий стіл на тему прав людини

15 грудня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відбувся круглий стіл на тему «Факти порушення прав людини як інформаційний привід для створення журналістського матеріалу». Організатором виступила кафедра соціальних комунікацій.

У заході взяли участь студенти спеціальностей «Журналістика. Журналістика» і «Журналістика. Реклама та зв’язки з громадськістю», викладачі, правозахисники, юристи, представники Національної поліції України. Серед гостей заходу були юрист представництва Датської ради у справах біженців в Україні Маргарита Оксаніченко, юрист приймальної Української гельсінської спілки по правах людини в Маріуполі Тетяна Самодержинкова, уповноважені голови Національної поліції з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності в Донецькій області Ольга Светлічна та Олександр Сосновський.

Вітальне слово висловила декан факультету філології та масових комунікацій, доктор філологічних наук, професор Світлана Безчотнікова. Вона розповіла про програму стажування підвищення кваліфікації «Академії з прав людини для журналістів та журналісток».

За цією програмою з вересня 2017 по лютий 2018 року стажування/підвищення кваліфікації проходять старші викладачі кафедри соціальних комунікацій Ірина Вялкова та Олена Мельникова, які організували круглий стіл на актуальну тему для майбутніх журналістів.

«Проект має національні масштаби і дуже приємно, що ініціаторами виступили КНУ ім. Т. Г. Шевченка, Науково-методична комісія з журналістики та інформації Міністерства освіти та науки України, до якої долучена і наша кафедра, і Комісія з журналістської етики. Отже, долучаймось до цієї соціально-значущої справи!» – відзначила Світлана Безчотнікова.

Маргарита Оксаніченко ознайомила студентів із терміном «права людини» та перелічила їх. Тетяна Самодержинкова, у свою чергу,  висвітлила питання щодо фактів порушення прав людини в правовому аспекті на прикладі регіону. Також представники Національної поліції Ольга Светлічна та Олександр Сосновський проінформували учасників круглого столу щодо запобігання порушень прав людини в поліцейській діяльності.

Читайте також: У МДУ пройшла конференція до 80-ї річниці репресивної «грецької операції»

 

Переглядів: 410 | Додав: Press