Головна » 2017 » Червень » 8 » На кафедрі соціальних комунікацій МДУ відбувся семінар "Особливості проектування дистанційних курсів на базі платформи Moodle"
08:43
На кафедрі соціальних комунікацій МДУ відбувся семінар "Особливості проектування дистанційних курсів на базі платформи Moodle"

7 червня для викладачів кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету було проведено науково-методичний семінар «Особливості проектування дистанційних курсів на базі платформи Moodle» старшим викладачем Оленою Мельниковою.

В ході семінару було розглянуто питання налаштування профілю викладача, особливості інтерфейсу навчального порталу, етапи створення та структуру дистанційного курсу на платформі Moodle. Аудиторію зацікавили функції проведення пошуку інформації на порталі, проведення вебінарів зі студентами, користування онлайн-глосарієм тощо.

Питання створення та проектування дистанційного курсу викликало інтерес та жваве обговорення з боку викладачів. У подальшому для професорсько-викладацького складу кафедри соціальних комунікацій планується проведення подібних семінарів для поглиблення умінь та навичок з метою створення дистанційних курсів для спеціальностей "Журналістика" і "Реклама та зв'язки з громадськістю".

Читайте також: Студенти МДУ взяли участь у святкуванні Дня журналіста

Переглядів: 492 | Додав: Прес-центр