Головна » 2019 » Грудень » 18 » Начальник обласного управління Державної міграційної служби Євген Микитенко прочитав лекцію студентам-правникам МДУ
16:18
Начальник обласного управління Державної міграційної служби Євген Микитенко прочитав лекцію студентам-правникам МДУ

18 грудня начальник Головного управління Державної міграційної служби у Донецькій області Євген Микитенко прочитав відкриту лекцію «Інститут громадянства України: правовий аналіз та перспективи розвитку» студентам-правникам Маріупольського державного університету. Захід був організований у рамках співпраці університету з міграційною службою Донеччини.

Лектор визначив поняття інституту громадянства, його значення та місце серед інших інститутів конституційного та адміністративного права, звернувши увагу присутніх на особливості правового регулювання громадянства України на сучасному етапі, права та обов'язки, які витікають зі статусу громадянина. Також Євген Микитенко поділився практичним досвідом вирішення юридичних питань, пов’язаних, зокрема, із правовим статусом іноземців в Україні.


Скориставшись нагодою, студенти запитали в очільника обласного управління Державної міграційної служби про підстави для припинення громадянства й особливості подвійного громадянства та перспективи його визнання в Україні.


Перед лекцією відбулася зустріч Євгена Микитенка з проректором з міжнародних зв’язків МДУ, радником голови Донецької облдержадміністрації, професором Миколою Трофименком, деканом економіко-правового факультету, професором Романом Толпежніковим і в. о. завідувача кафедри права та публічного адміністрування, доцентом Євгеном Черних.


Обговорювалися напрями подальшої спіпвраці з метою підвищення якості підготовки юристів у МДУ, в тому числі питання організації практики та працевлаштування студентів університету у Головному управлінні ДМС у Донецькій області.


Читайте також: Студенти МДУ отримають фінансування на реалізацію правопросвітницького проєкту «Studconsult»

Переглядів: 511 | Додав: Прес-центр