Головна » 2017 » Листопад » 23 » Начальник поліції Маріуполя провів профорієнтаційну зустріч зі студентами МДУ
17:58
Начальник поліції Маріуполя провів профорієнтаційну зустріч зі студентами МДУ

23 листопада у Маріупольському державному університеті пройшла зустріч співробітників маріупольської поліції зі студентами. До вишу завітали начальник Центрального відділу Головного управління Національної поліції в Донецькій області, полковник поліції Микола Побойний, начальник сектору кадрового забезпечення, підполковник поліції Алла Злидарь і старший інспектор сектору кадрового забезпечення, майор поліції Вікторія Нечаєва.

«Професія поліцейського - це найпотрібніша і затребувана професія у сучасному світі», - зауважила Вікторія Нечаєва на початку зустрічі. Вона запросила студентів вступати до лав поліцейських і познайомила із процедурою відбору до Нацполіції, вимогами до кандидатів, наявними вакансіями, труднощами та перевагами роботи у правоохоронних органах.

У молоді виникло чимало питань, зокрема про специфіку роботи психолога і кінолога у Центральному відділі поліції, здачу фізичних нормативів при проходження відбору, процедуру присвоєння офіцерських знань, графік роботи.

Відповівши на питання студентів, Микола Побойний розповів про свій власний професійний шлях. На службі у поліції він з 1995 року, з 2001-го працює у Маріуполі. Микола Миколайович зазначив, що на сьогоднішній день у місті чи не найнижчий рівень злочинності, тому Маріуполь цілком заслужено посідає 10 місце у рейтинзі найбезпечніших міст України. Окремо очільник Центрального відділу зупинився на великій роботі, яку проводять поліцейські під час охорони громадського порядку на масових заходах, таких як футбольні матчі, святкові концерти, музичні фестивалі тощо.

Під час зустрічі студенти почули про історію та структуру Центрального відділу ГУНП в Донецькій області, де на сьогодні працює 910 осіб (з них 30% - жінки); некомплект становить 170 осіб. Також вони дізналися, що набір до поліції стартує наступного понеділка, 27 листопада, а за детальною інформацією з приводу працевлаштування можна звертатися за телефоном 097-406-88-60.

Читайте також: Співробітники обласного управління поліції запропонували роботу студентам МДУ

 

Переглядів: 415 | Додав: Прес-центр