Головна » 2018 » Листопад » 27 » Начальник відділу міжнародних зв'язків МДУ Лідія Шевченко відвідала Штаб-квартиру НАТО у Брюсселі
14:28
Начальник відділу міжнародних зв'язків МДУ Лідія Шевченко відвідала Штаб-квартиру НАТО у Брюсселі

Минулого тижня Центр інформації і документації НАТО в Україні організував поїздку до Брюсселя (Королівство Бельгія) для 20 представників українських закладів вищої освіти і громадських діячів, які займаються питаннями міжнародної співпраці, євроінтеграційними процесами, проблемами безпеки, а також питаннями співробітництва України і НАТО. До складу української делегації увійшла начальник відділу міжнародних зв'язків Маріупольського державного університету Лідія Шевченко. 

Українська делегація відвідала Штаб-квартиру НАТО і Центральний штаб об’єднаних збройних сил НАТО в Європі (SHAPE). Також програма візиту включала брифінги з представниками різних департаментів і відділів Організації і SHAPE: заступником керівника відділу по роботі з країнами-партнерами та країнами-членами НАТО Петром Луняком, представником управління політичних відносин НАТО Флоріаном Енке, Главою Місії України при НАТО, Послом Вадимом Пристайком, першим секретарем Військового представництва Місії України при НАТО Ігорем Лозою та іншими. 


Українські науковці обговорили з іноземними експертами принципи роботи Північноатлантичного Альянсу та перспективи вступу України до НАТО. Особливий інтерес освітян викликала програма НАТО «Наука заради миру і безпеки», у рамках якої університети зможуть отримувати гранти для налагодження міжнародного співробітництва та проведення досліджень.


За результатами візиту Лідії Шевченко до Брюсселя університет встановив нові контакти із вітчизняними та зарубіжними партнерами. Серед найближчих планів – продовження співпраці із Центром інформації і документації НАТО в Україні та  підготовка матеріалів для отримання гранту за програмою «Наука заради миру і безпеки».


Читайте також: Подорожуюча виставка «Формула безпеки. Україна – НАТО» залишиться у МДУ 

Переглядів: 181 | Додав: Press