Головна » 2022 » June » 14 » Налагоджуємо міжнародне партнерство: ректор МДУ Микола Трофименко відвідав Варшаву
14:10
Налагоджуємо міжнародне партнерство: ректор МДУ Микола Трофименко відвідав Варшаву

Ректор Маріупольського державного університету, професор Микола Трофименко взяв участь в Урочистих Пленарних Зборах Конференції ректорів академічних шкіл Польщі (Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich) з нагоди 25-річчя KRASP. Очільник вишу прибув до Варшави у складі делегації Спілки ректорів України на чолі з Петром Куліковим.

У рамках робочого візиту освітяни проводили переговори щодо спільної освітньо-наукової співпраці з керівниками Національних асоціацій європейських країн: Польщі (Аркадіуш Менжик), Франції (Мануель Туньон де Лара) та Німеччини (Петер-Андре Альт).


Не менш важливою для розширення мережі міжнародних зв'язків стала окрема сесія з Президентом Європейської асоціації університетів (European University Association), професором Майклом Мерфі. Присутні обговорили можливість долучення до роботи EUA Спілки ректорів України та українських вишів, зокрема Маріупольського університету.


Також ректори України долучилися до низки зустрічей із головами провідних закладів вищої освіти Польщі.

 

Сьогодні дуже важливо забезпечити інтернаціоналізацію освітніх програм українських університетів задля створення нових можливостей для наших здобувачів освіти. При цьому необхідно не допустити «відтік мізків» до європейських країн, оскільки після перемоги України саме молодь буде відновлювати нашу країну та забезпечувати її розвиток,

–  Микола Трофименко. 

 Читайте також: Подвійні дипломи та спільні дослідження: МДУ розвиває співпрацю з Римським університетом

Переглядів: 326 | Додав: Press2