Головна » 2016 » Вересень » 23 » Напередодні Всесвітнього дня туризму в МДУ пройшла всеукраїнська конференція
12:43
Напередодні Всесвітнього дня туризму в МДУ пройшла всеукраїнська конференція

23 вересня на базі Маріупольського державного університету пройшла VIII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні технології управління туристичним та готельно-ресторанним бізнесом». Захід відбувся напередодні Всесвітнього дня туризму, який щорічно відзначається 29 вересня. Організаційним комітетом конференції традиційно виступає кафедра менеджменту на чолі з завідувачем кафедри, професором Володимиром Омельченком.

У роботі конференції взяли участь близько 100 студентів та молодих вчених з Маріуполя, Києва, Краматорська, Одеси, Мукачева та інших міст України.

Робота конференції була відкрита пленарним засіданням. З вітальним словом до учасників звернулися проректор МДУ, професор Олена Булатова та декан економіко-правового факультету, професор Людмила Ніколенко. Також на відкритті конференції виступили гості - начальник управління культури і туризму Маріупольської міської ради Оксана Гринько, голова Асоціації туристичних фірм Маріуполя і Приазов'я Євген Ворожбит.

 

Після пленарного засідання робота конференції продовжилася в рамах 7 тематичних секцій. Учасники обговорили проблеми розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу на національному та міжнародному рівнях, сучасні тенденції управління цими галузями економіки в умовах глобалізації світового господарства, способи підвищення ефективності функціонування туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.

 

В ході конференції вчені проаналізували сучасний стан готельно-ресторанного бізнесу та запропонували нові шляхи розвитку галузі.

За підсумками роботи секцій дипломами переможців були відзначені студенти спеціальності «Менеджмент» Афсане Аббасзаде, Тетяна Белозуб, Федір Веселов, Валерія Монастирюк, Ганна Придворова, Дарина Татар, Віталіна Щербань.

Тези доповідей учасників були опубліковані в збірнику матеріалів конференції.

Читайте також: ЕПФ відкрив цикл ознайомлювальних лекцій для першокурсників спеціальності «Право»

Переглядів: 470 | Додав: Прес-центр