Головна » 2017 » Жовтень » 24 » Народний ансамблю танцю «Промінь» підкорив «Азовську хвилю»
09:22
Народний ансамблю танцю «Промінь» підкорив «Азовську хвилю»

Народний ансамблю танцю «Промінь» Маріупольського державного університету (художній керівник - Юлія Мєзікова) взяв участь у 15-му Міжнародному фестивалі хореографічних та фольклорних колективів «Азовська хвиля», який відбувся 21 жовтня у Міському палаці культури. Фестиваль проводиться з метою популярізації української хореографічної творчості та національних традицій народів світу. 

Цього року учасниками фестивалю стали 27 хореографічних та вокальних колективів. Народний ансамблю танцю «Промінь» МДУ представив три номери: «Макова стежка» (солісти - Тарас Куцик та Юлія Мєзікова), «Дуба-танець» та «Циганський танок». За результатами фестивалю танцювальний коллектив МДУ посів перше місце у номінації «Дует» і став володарем гран-прі у номінації «Народний танець».

Ансамбль народного танцю «Промінь» є візитною карткою та справжньої гордістю вишу, переможцем численних всеукраїнських і міжнародних конкурсів, постійним учасником університетських і міських культурних заходів. Творчість колективу спрямована на розвиток і популяризацію української культури як на теренах України, так і за кордоном, і це завдання його учасники виконують на «відмінно».

Щиро вітаємо колектив із черговою заслуженою перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!

Читайте також: Першокурсники МДУ змагалися в ораторському мистецтві (фотозвіт)

Переглядів: 435 | Додав: Прес-центр