Головна » 2018 » Грудень » 19 » Науковці університетів Італії та України обговорили співпрацю у рамках міжнародного проекту
16:38
Науковці університетів Італії та України обговорили співпрацю у рамках міжнародного проекту

Науковці Маріупольського державного університету і професор Римського університету Тор Вергата Карло Іллюмінаті відвідали Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна з метою обговорення питань співпраці.

Професор Іллюмінаті, декан факультету іноземних мов МДУ, професор Олена Павленко і завідувач кафедри італійської філології, доцент Ганна Трифонова запропонували колегам долучитися до створення консорціуму українських закладів вищої освіти і взяти участь у міжнародному проекті «Тема зла у світовій літературі та культурі».


Делегація зустрілася із проректором з науково-педагогічної роботи ХНУ імені В. Н. Каразіна, доцентом Антоном Пантелеймоновим, деканом філософського факультету, професором Іваном Карпенком, деканом факультету іноземних мов, професором Валентиною Пасинок, завідувачем кафедри романської філології та перекладу, доцентом Тетяною Черкашиною.


Деталі співробітництва у межах проекту Карло Іллюмінаті і вчені МДУ обговорили з академічною спільнотою Каразінського університету. Була досягнута домовленість щодо обміну досвідом і продовження традиції дружби та співпраці між закладами вищої освіти Італії та України. 


Під час візиту вчені МДУ встановили зв’язки із кафедрою романської філології та перекладу і запросили викладача кафедри Симону Меркантіні прочитати лекцію студентам-італьяністам Маріупольського держуніверстету.


Читайте також: Студентка МДУ Олександра Федотова взяла участь у відеоконкурсі та виграла подорож до Риму

Переглядів: 116 | Додав: Прес-центр