Головна » 2021 » Травень » 21 » Викладачі МДУ реалізують освітній проєкт у рамках програми Еразмус+ напряму імені Жана Моне
14:00
Викладачі МДУ реалізують освітній проєкт у рамках програми Еразмус+ напряму імені Жана Моне

Викладачі кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Маріупольського державного університету візьмуть участь у проєкті програми Еразмус+ напряму імені Жана Моне «Відбудова потенціалу Європейських студій на українських територіях, що постраждали від конфлікту: осмислюючи виклики та генеруючи рішення».

Науковці МДУ втілюватимуть проєкт «Економічні виміри формування безпекового середовища: європейський досвід для України». Він передбачає розробку та впровадження нового курсу для студентів Маріупольського університету.


Серед виконавців проєкту професори Олена Булатова та Юрій Чентуков, доценти Наталя Балабанова, Ольга Беззубченко, Ольга Захарова, Тетяна Марена і Тамара Ніколенко.


Основними завданнями проєкту є формування у молоді розуміння концепту економічної безпеки, її рівнів, об’єктів, складових, чинників, інструментів виміру, а також дослідження кращих практик європейських країн і розвиток співпраці й обміну досвідом між ЄС та Україною. 


Важливо зазначити, що робота над створенням нового курсу відповідає загальній стратегії розвитку вишу та чітко корелюється з місією  практичне втілення євроінтеграційних прагнень України через зміцнення науково-освітнього та інноваційного потенціалу.


Це вже друга ініціатива поспіль, яку освітяни МДУ реалізовуватимують у рамках програми Еразмус+ напряму імені Жана Моне. Власне дослідження також проводитимуть викладачі кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики.

 

Читайте також: Інтеграція іноземних студентів: освітяни МДУ дізналися про кращі італійські практики

Переглядів: 531 | Додав: Прес-центр