Головна » 2022 » May » 11 » Науково-інформаційний фронт: Викладачки МДУ долучилися до просвітницьких заходів чеського університету
14:42
Науково-інформаційний фронт: Викладачки МДУ долучилися до просвітницьких заходів чеського університету

Усвідомлюючи важливість ролі освітян на науково-інформаційному фронті та необхідність поширення правди про героїчне протистояння наукової спільноти викликам сьогодення, представниці Маріупольського державного університету долучилися до просвітницько-наукових заходів Остравського університету (Чехія).
 
Один із кращих закладів вищої освіти Чехії відвідали заступниця директора навчально-наукового інституту управління, доцент Олена Суздалєва та старша викладачка кафедри туризму економіко-правового факультету Катерина Горюнова.

 

Викладачкі МДУ провели лекцію «Hello, I’m Ukraine». Студенти Остравського університету мали змогу познайомитися з багатою українською культурою, гастрономією, мистецтвом, а також з тим, що вплинуло на формування ідентичності сучасних українців у період незалежності та зробило їх тими, чиєю хоробрістю захоплюється весь світ. Також присутні виконали «Ой у лузі червона калина» – національний гімн України та справжній символ протистояння російській військовій агресії.

 

Серед наукових заходів, у яких взяли участь освітянки Маріупольського університету, став семінар, присвячений війні в Україні. Олена Суздалєва розповіла присутнім про реінтеграцію тимчасово окупованих територій незалежної країни, чим викликала жваву дискусію серед учасників заходу.

 

Окремою темою обговорення під час наукового семінару стали нагальні питання організації освітнього процесу, з якими стикаються ректорат, колектив і студенти вимушено переміщеного Маріупольського державного університету.

 

Остравський університет – надійний міжнародний партнер МДУ. За його сприяння викладачі та студенти маріупольського вишу є постійними учасниками програм академічної мобільності, що дозволяє забезпечувати якість і конкурентоспроможність вищої освіти за міжнародними стандартами.


Читайте також: МДУ увійшов до Альянсу європейських університетів

 

Переглядів: 270 | Додав: Прес-центр