Головна » 2017 » Травень » 15 » Викладачі МДУ та міська рада провели семінар для представників комітетів самоорганізації населення
13:33
Викладачі МДУ та міська рада провели семінар для представників комітетів самоорганізації населення

12 травня на базі Фонду розвитку Маріуполя відбувся семінар, організований Маріупольським державним університетом спільно з Маріупольською міською радою для представників комітетів самоорганізації населення. У семінару взяли участь співробітники органів місцевого самоврядування і викладачі кафедри права та публічного адміністрування МДУ.

З вітальним словом до присутніх звернувся секретар Маріупольської міської ради Степан Махсма. Він відзначив важливість взаємодії науки та практики задля підвищення ефективності діяльності органів самоорганізації населення, а також необхідності навчання їх представників правовим знанням та навичкам.

Кандидат юридичних наук, професор кафедри права і публічного адміністрування МДУ Борис Свірський розповів присутнім про зміст конституційних норм, що забезпечують діяльність органів самоорганізації населення. «Від нас з вами, в першу чергу, залежить, яким буде наше місто, місцева влада. Ініціатива і зацікавленість повинна йти від жителів», — зазначив науковець.

Кандидат юридичних наук, доцент МДУ Євген Черних говорив про сучасні проблеми, з якими у своїй діяльності стикаються комітети самоорганізації населення. Він приділив окрему увагу актуальним питанням вдосконалення функціонування цих органів, особливо у сучасних умовах децентралізації публічної влади.

По завершенню семінару представники КСН відзначили корисність та своєчасність проведеного заходу, виразили щиру подяку викладачам МДУ та сподівання на плідне застосування отриманих знань у повсякденній практичній роботі.

Читайте також: Комісія з журналістської етики запрошує на регіональне обговорення застосування етичних стандартів в умовах конфлікту

Переглядів: 313 | Додав: Прес-центр