Головна » 2018 » Липень » 11 » Німецько-український обмін молоддю «Інвестиції у майбутнє: досвід децентралізації ЄС заради змін»
12:32
Німецько-український обмін молоддю «Інвестиції у майбутнє: досвід децентралізації ЄС заради змін»

З 29 липня по 5 серпня 2018 року Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» спільно із німецькою фундацією «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ) проведуть німецько-український обмін молоддю «Інвестиції в майбутнє: досвід децентралізації ЄС заради змін».

У межах проекту заплановано вивчення представниками органів студентського самоврядування процесів децентралізації влади та організації роботи органів місцевого самоврядування на прикладі федеральної землі Саарланд (Німеччина). За підсумками проекту планується підготовка рекомендацій щодо імплементації німецького досвіду в Україні, зокрема у сфері фізичної культури і спорту.

 

Додаткову інформацію щодо участі у проекті можна отримати у координатора проекту, начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолія Ігнатовича.
Тел. 067-603-80-03
Е-mail: upravinsport@gmail.com

 

Зацікавлених студентів та аспірантів, які бажають взяти участь у проекті, просимо до 12 липня 2018 року надіслати на електронну адресу upravinsport@gmail.com біографічну довідку та лист-мотивацію щодо участі у процесі децентралізації.

 

Читайте також: Стипендії на навчання у Німеччині (термін подачі заявок – до 31 липня)

Переглядів: 339 | Додав: Прес-центр