Головна » 2020 » Лютий » 12 » Нова українська школа: представники МДУ взяли участь у регіональному технопарку з впровадження інноваційних ідей
18:30
Нова українська школа: представники МДУ взяли участь у регіональному технопарку з впровадження інноваційних ідей

12 лютого на базі Маріупольського міського технологічного ліцею пройшов регіональний технопарк «Нова українська школа в умовах сучасної освітньої парадигми». На один день освітній заклад перетворився на майданчик розвитку та впровадження інноваційних ідей.

Учасниками технопарку стали керівники та заступники керівників закладів загальної середньої освіти Донецької області. Серед запрошених гостей – представники департаменту освіти Маріупольської міської ради, Методично-консалтингового центру, ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» та Маріупольського державного університету.


Від МДУ захід відвідали відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Юлія Демидова, помічник проректора з виховної роботи Лідія Коробченко і старший викладач кафедри слов’янської філології та перекладу Олена Педченко. 


Технопарк мав на меті впровадити наукові ідеї та інновації у практику освіти Маріуполя, підвищити рівень кваліфікації педагогічних та управлінських кадрів, залучити педагогів Донецької області до модернізації освіти.


Під час урочистої частини заходу Юлія Демидова побажала всім учасникам плідної та результативної роботи, а також нагадала, що Маріупольський держуніверситет пропонує різноманітні курси для підвищення кваліфікації. За останні роки більше тисячі педагогів закладів дошкільної, позашкільної, середньої та вищої освіти Маріуполя успішно пройшли курси на базі Центру підвищення кваліфікації та післядипломної освіти МДУ. 


У рамках програми технопарку вчителі взяли участь у роботі трьох освітніх студій із фізико-математичних, загальних і гуманітарних дисциплін. Олена Педченко, яка приєдналася до робочої групи студії з гуманітарних дисциплін, дізналася, як створювати QR-коди, розробляти квести та формувати навчальний контент за допомогою Google Форм. 


По завершені технопарку учасники отримали сертифікати підвищення кваліфікації.

 

Читайте також: У МДУ пройшла ХХІІ підсумкова конференція викладачів «Актуальні проблеми науки та освіти»

Переглядів: 464 | Додав: Press